Fotografia rodzinna, dziecięca oraz portretowa


zdjęcia modowe, fotografia rodzinna i dziecięca, sesje narzeczeńskie oraz ślubne plenery

 

Pełna emocji sesja rodzinna

Zdjęcia lifestylowe oraz portrety towarzyszą mi od początku przygody z fotografią. Przedstawienie szczerych emocji na twarzy dziecka oraz uwiecznienie wyjątkowej rodzinnej więzi na zdjęciu, to zdecydowanie priorytet. Tu nie ma miejsca na proszenie o uśmiech. Jedno rodzinne zdjęcie powinno przywoływać masę najlepszych wspomnień, ściskać za serce i toczyć łzę wzruszenia.

Uważam, że taki rodzaj fotografii, to połączenie portretu z klasycznym reportażem, gdzie trzeba być czujnym i gotowym do uchwycenia tego idealnego momentu.

Pamiątka na zawsze!

Zdjęcia towarzyszą nam na każdym kroku. Codziennie robimy zdjęcia telefonem czy aparatem. Każdy z nas ma zapełnioną pamięć telefonu kadrami codzienności ale też wyjątkowymi momentami. Jednak zdjęcia z sesji, mają w sobie pewną magię. To już samo w sobie wyjątkowe wydarzenie, a jego efekty chcemy z dumą pokazywać rodzinie i znajomym. Do efektów takiej sesji powinniśmy wracać z przyjemnością i nutką nostalgii przez następne lata. To jest moje zadanie, czuję jego wagę i odpowiedzialność – również z punktu widzenia ojca.

Zróbmy coś razem i stwórzmy wspólnie niezapomniane kadry!

Planujesz taką sesję? Masz pytania czy wątpliwości?

Napisz do mnie!